Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

środa, 8 czerwca 2022

,,Miłość w rytmie punk rocka" Karolina Hejmanowska

 ,,Miłość w rytmie punk rocka" Karoliny Hejmanowskiej to trzecia powieść autorki i zarazem moje pierwsze spotkanie z jej twórczością.


Do tej pory na rynku wydawniczym ukazały się łącznie trzy lektury tej autorki. Dwie z nich stanowią serię, natomiast ,,Miłość w rytmie punk rocka" to zupełnie oddzielna, obszerna lektura z naprawdę ciekawą treścią i dość małą czcionką. Dzięki temu widać wielki wkład autorki w napisanie tak obszernego wydania, a dodatkowo można spędzić więcej czasu z ulubionymi bohaterami. Niewątpliwie więc nie jest to lektura na wolny dzień, gdyż w tym czasie nie uda się z nią zapoznać.

Głównymi bohaterami są Julia i Aleks. Dziewczyna z dobrego domu i chłopak bez matki z trudną przeszłością i teraźniejszością, na którym wyżywał się ojciec obarczając go o śmierć małżonki. Jak to w wielu podobnych historiach bywa, dla tej dwójki pozornie nie mogło być wspólnej przyszłości, a jednak ich drogi już w czasie szkolnym się zetknęły. Czy mieli szansę na wspólną przyszłość? W jaki sposób miały potoczyć się dalsze losy głównych postaci i czy ich uczucie miało szansę przetrwać mimo dzielących ich różnic?

Na pewno już od samego początku można przypuszczać jakie będzie zakończenie tej historii. Nie umniejsza to jednak przyjemności płynącej z lektury tej obszernej pozycji. Jest to jedna z tych książek, które są wciągające od samego początku. Podobała mi się różnorodna narracja oraz dokładne opisywanie czasu akcji. Widać wkład, jaki autorka poczyniła w napisanie tak obszernego wydania. Jest to świetna lektura dla miłośników historii miłosnych z przeszkodami, ale jednak dość przewidywalnym zakończeniem. Idealnie sprawdzi się w tym upalnym okresie.

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję Novae Res .

12 komentarzy:

 1. Lubię takie książki latem, gdy potrzebuje relaksu. Motyw miłości z przeszkodami brzmi fajnie. Może być sporo komplikacji, które lubię.

  OdpowiedzUsuń
 2. Podoba mi się miłość z przeszkodami, więc chętnie bym się skusiła na tę lekturę.

  OdpowiedzUsuń
 3. Kocham czytać książki tego typu bo super relaksują

  OdpowiedzUsuń
 4. Fajna książka , miłego dnia 😀

  OdpowiedzUsuń
 5. Niezbyt często sięgam po taką właśnie tematykę, ale wiem, komu z całego serca polecę tę książkę 😊

  OdpowiedzUsuń
 6. Szkoda że na początku już wiadomo co będzie na koniec ksiażki. Ja jednak wolę trochę tajemniczości w literaturze.

  OdpowiedzUsuń
 7. Mnie nie zainteresowała ta książka.

  OdpowiedzUsuń
 8. Takie ksiazki jednak omijam szeroki łukiem akurat :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Nie czytałam jeszcze żadnej książki tej autorki, mam co nadrabiać :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Tym razem nie jest to pozycja, która mnie zainteresowała. Myślę, że dla fanów gatunku będzie super.

  OdpowiedzUsuń
 11. Nie słyszałam o tej autorce, ale z przyjemnością poznam jej twórczość!

  OdpowiedzUsuń
 12. To nie książka dla mnie, więc na razie odpuszczam. Może kiedyś mi się coś odwidzi

  OdpowiedzUsuń