Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

piątek, 1 lipca 2022

,,Niedoskonali" Jolanta Kosowska

 Bycie niedoskonałym wcale nie musi być czymś, z czym nie można by sobie poradzić.

W ostatnich latach kilkukrotnie miałam okazję poznać lektury spod pióra Jolanty Kosowskiej. Ich niewątpliwym atutem jest to, że w niektórych przypadkach ich fabuła toczy się za granicą. Dodatkowo nie są one szczególnie obszerne, więc ze spokojem można się z nimi zapoznać w jeden wieczór. Bardzo często są one też wielowątkowe w rezultacie czego nie wszystkie wątki są szczególnie rozwinięte. Całość jednak tworzy zgrabną całość dla miłośników utworów obyczajowych.

Tym razem fabuła rozpoczyna się dramatycznie. W gazetce szkolnej, która dotarła do uczniów, rodziców, kuratorium oraz innych instytucji został opublikowany list. Za to odpowiedzialna była Majka, nauczycielka języka hiszpańskiego. Dyrektorka szkoły była zbulwersowana w tym dlaczego trudny temat temat molestowania kilkulatki ujrzał światło dzienne w przypadku tak szerokiego grona odbiorców. Po utracie pracy Majka przeprowadziła się do Lizbony.

,,Niedoskonali" Jolanty Kosowskiej to lektura, w przypadku której nie można narzekać na brak dreszczyku emocji. Głównymi bohaterami są cztery osoby, których drogi w Lizbonie przecięły się dość przypadkowo. Tytuł ma szczególne znaczenie, o którym można poczytać w końcowej fazie tej lektury. Każda z kluczowych postaci miała jakieś tajemnice. Czy nadszedł czas by wszyscy oni ujawnili komuś swoje sekrety? O tym warto przekonać się samodzielnie dzięki zapoznaniu się z tym utworem.

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję Zaczytani.

10 komentarzy:

 1. Lizbonę chętnie bym odwiedziła, zawsze lubiłam język hiszpański, mam nawet znajomych Hispzanów...

  OdpowiedzUsuń
 2. Wkrótce będę czytała tę książkę.

  OdpowiedzUsuń
 3. Lizbonę chętnie bym odwiedziła nigdy nie byłam

  OdpowiedzUsuń
 4. Brzmi interesująco. W sam raz na lato!

  OdpowiedzUsuń
 5. Widzę że ksiażka budzi zainteresowanie:)

  OdpowiedzUsuń
 6. Lubię czytać takie wątki, jak postacie w książce mają jakieś tajemnice, to ciekawi.

  OdpowiedzUsuń
 7. Podoba mi się główne przesłanie tej książki.

  OdpowiedzUsuń
 8. Na dreszczyk emocji chętnie się skusze :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Na dreszczyk emocji bardzo chętnie się skusze :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Nie znałam wcześniej ani tej autorki, ani samej książki - zapisuję tytuł! ;)

  OdpowiedzUsuń