Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

piątek, 19 sierpnia 2022

,,Dom w ogrodach marzeń" Krystyna Zofia Kamieniak

 ,,Dom w ogrodach marzeń" Krystyny Zofii Kamieniak warto mieć na uwadze w wolnym czasie. 

Różnorodność gatunków na polskim rynku jest tak duża, że niewątpliwie uda się znaleźć sporo książek, które tematycznie spełnią oczekiwania wielu odbiorców. ,,Dom w ogrodach marzeń" Krystyny Zofii Kamieniak" jest nietuzinkową czytelniczą propozycją. Sięganie po tego typu wydania także jest bardzo cenne w przypadku osób, które nie lubią czytać książek, w których wszystko jest oczywiste już od samego początku. ,,Dom w ogrodach marzeń" to jedna z tych obszerniejszych pozycji, które mogą umilić niejeden dzień, gdyż jest się w czym zaczytać.

Czasami w życiu nadchodzi czas wielkich zmian, na które nie można się przygotować. Główną bohaterką jest panna Luiza Swenson, emerytowana nauczycielka, która postanowiła przeprowadzić się do pensjonatu dla kobiet. Jej przyjaciółka i zarazem wieloletnia opiekunka postanowiła wyjechać z mężem do Ameryki. Życie Luizy po przeprowadzce miało niewątpliwie ulec zmianie, lecz czy miały być one na lepsze?

Całość jest utrzymana w bardzo ciekawym czytelniczym klimacie. Z tego powodu postanowiłam się z nią zapoznać w wolnym czasie. Jest to idealna propozycja dla miłośników pozycji obyczajowych, którzy chcą zagłębić się w tak ciekawą propozycję czytelniczą. Jest to obszerna publikacja, na którą można się skusić w kilka wolnych wieczorów ze względu na jej obszerność. ,,Dom w ogrodach marzeń" Krystyny Zofii Kamieniak to wspaniałe wydanie, które kończy się nadzwyczaj ciekawie.

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję Novae Res. 

6 komentarzy:

 1. Tytuł wywołuje przyjemne skojarzenia, może skuszę się właśnie na takie obyczajowe nuty, dawno w nich nie buszowałam, a tym bardziej w ogrodach. :) Izabela

  OdpowiedzUsuń
 2. Tytuł ciekawy,ale jednak obyczajówka ro nie moj klimat :)

  OdpowiedzUsuń
 3. W sam raz na jesienne wieczory ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Myślę, że będę polecać ją dalej.

  OdpowiedzUsuń
 5. Bardzo ładną ma okładkę :)
  Być może po nią sięgnę :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Myślę, że w takich powieściach klimat jest jednym z najważniejszych elementów.

  OdpowiedzUsuń