Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

środa, 10 sierpnia 2022

,,Kryptonim ,,Młot Thora". Tajemnica Riese" Przemysław Hudyma, Wojciech Kulawski

 ,,Kryptonim ,,Młot Thora". Tajemnica Riese" Przemysław Hudymy i Wojciecha Kulawskiego to pierwszym tom nowej serii.


Napisanie książki w duecie nie jest za łatwą sprawą. Dwójka autorów musi doskonale zgrać się ze sobą nie tylko fabularnie, ale także pod względem stylu. O twórczości samego Wojciech Kulawskiego słyszałam w ciągu ostatniego czasu bardzo dużo dobrego. Do tej pory nie miałam jednak okazji by zapoznać się z jego twórczością. Z tego też powodu ucieszyłam się, gdy zauważyłam w zapowiedziach to wydanie. ,,Kryptonim ,,Młot Thora". Tajemnica Riese" Przemysław Hudymy i Wojciecha Kulawskiego to pierwszym tom nowej serii, na którą warto się skusić w wolnym czasie. Jest to obszerne wydanie, a dodatkowo planowana jest jego kontynuacja.

Książki zarówno z gatunku sensacji, jak i z okresu wojennego cieszą się uznaniem wielu odbiorców. Nie ma się czemu dziwić, gdyż na tym tle udaje się wymyślić coś ciekawego. Nie inaczej było też w tym przypadku. Jest to jedno z tych wydań, w których przeszłość miesza się z teraźniejszością, a głównym miejscem akcji miał być zaplanowany do budowy w czasach wojennych kompleks na Dolnym Śląsku.

,,Kryptonim ,,Młot Thora". Tajemnica Riese" Przemysława Hudymy i Wojciecha Kulawskiego to jedno z tych obszerniejszych wydań, na lekturę których należy sobie przygotować odpowiednią liczbę godzin. Lektura nie jest w żadnym momencie nużąca, ale ze względu na jej obszerność należy rozłożyć jej przeczytanie na kilka dni. Cieszę się, że planowana jest kontynuacja, gdyż także chętnie się z nią zapoznam.

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję Novae Res. 

4 komentarze:

 1. Ja czasem sięgam po takie książki, ale dość sporadycznie. Natomiast zrobiła mi się w bibliotece luka na trgo typu pozycje, więc chętnie kupię do zbiorów.

  OdpowiedzUsuń
 2. Twórczość samego Wojciecha Kulawskiego mam w planach już od dawna.

  OdpowiedzUsuń
 3. Lubię książki z motywem wojennym, chętnie poznam tę o której piszesz :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Chętnie skuszę się na tę literacką podróż.

  OdpowiedzUsuń