Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

wtorek, 9 sierpnia 2022

,,Puszka Pandory" Monika Kortez

 Po kilku latach Monika Kortez powraca z kontynuacją ,,Odwetu". Nie możesz przejść obok niego obojętnie.


Warto przed zapoznaniem się z ,,Puszką Pandory" Moniki Kortez zapoznać się z ,,Odwetem", jeśli minęło też sporo czasu między lekturami. Co prawda pierwszy tom jest już praktycznie niedostępny w sprzedaży, ale może uda się upolować w bibliotece, czy z drugiej ręki. Niemniej jednak tym razem poznajemy dalsze losy firmy Armando Corporation, zarządzanej przez Morgan Sangacomo. Jej mąż, Marc, obecnie przebywa w śpiączce i nie wiadomo, kiedy i czy w ogóle się wybudzi. Mor czuje się osaczona, zaniepokojone i niepewna losu swojego oraz dzieci. Postanawia wyjechać do Krzykos, małej wsi koło Warszawy, gdzie przyjmuje inne dane. Czy z dala od afer będzie bezpieczna? To się dopiero okaże.

Muszę przyznać, że niezwykle szybko wkręciłam się w powieść Moniki Kortez. Choć zaczęłam zapoznawać się z historią niejako od środka, może przez chwilę czułam zagubienie. Właściwiej byłoby powiedzieć, że niedosyt i niedowierzanie, dlaczego przed laty nie sięgnęłam po ,,Odwet". Autorka zabiera czytelnika w klimaty nieco sensacyjne, nieco folklorystyczne. Poznajemy szeptunkę, kobiety, które wierzą w przesądy i liczne zabobony. Jednym słowem, nie sposób się nudzić. Ciekawie wykreowani bohaterowie sprawiają, że nie sposób się oderwać od tej historii.

,,Puszka Pandory" to doskonale stworzona historia, która porywa czytelnika w swoje sidła od pierwszych stron i nie wypuszcza z nich aż do ostatniego zdania. Z niecierpliwością czekam na kolejną historię spod pióra Moniki Kortez. Jeśli będzie tak dobra jak ta, biorę w ciemno.

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję Novae Res. 

11 komentarzy:

 1. Chętnie poznam, bo brzmi całkiem ciekawie. Dzięki za polecenie! Kolejna ciekawa książka na liście.

  OdpowiedzUsuń
 2. Myślę, że w wolnym czasie skuszę się na tę lekturę.

  OdpowiedzUsuń
 3. Namówiłaś mnie na spędzenie czasu z tą książką.

  OdpowiedzUsuń
 4. Dzięki za polecenie. Fabuła do mnie przemawia, więc chyba się skuszę :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Szczerze mówiąc z twórczością tej autorki jeszcze się nie zetknęłam.

  OdpowiedzUsuń
 6. Brzmi całkiem ciekawie. Nie widziałam jeszcze nigdzie tego tytułu, dzięki za polecenie.

  OdpowiedzUsuń
 7. Brzmi ciekawie, szkoda tylko że pierwszy tom jest ciężko dostępny, muszę zajrzeć czy u mnie w bibliotece go czasem nie ma. :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Szkoda, że pierwszy tom jest trudno dostępny...Twoja recenzja zachęciła mnie do zainteresowania się tą historią.

  OdpowiedzUsuń
 9. Intrygująco ! Poszukam w bibliotece 1 tomu bo jak piszesz najlepiej od niego rozpocząć czytanie :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Jest mnóstwo wartościowych i ciekawych książek, po które nie sięgnęłabym, gdyby nie zachęcająca recenzja. Dobrym źródłem jest z pewnością Twój blog - opisy są niezwykle ciekawe :) Zapamiętam charakterystyczne nazwisko autorki książki, jak na nią trafię - to nie ominę na pewno!

  OdpowiedzUsuń
 11. Wędrówki po kuchni15 sierpnia 2022 14:28

  Ksiązka zapowiada się niezwykle ciekawie i bardzo kusząco

  OdpowiedzUsuń