Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

wtorek, 9 sierpnia 2022

,,Ratuj mnie" Ewelina Kluss

 ,,Ratuj mnie" Eweliny Kluss to jedna z powieści sensacyjnych, z którymi zapoznałam się w ostatnim czasie.


Z przykrością muszę stwierdzić, że doba jest niestety za krótka i choć bym chciała to nie dam rady poznać tych wszystkich ciekawych premier i starszych tytułów, które czekają na mnie na przeczytanie. Gdy jednak w zapowiedziach zobaczyłam ,,Ratuj mnie" doszłam do wniosku, że bardzo dawno nie czytałam nic podobnego i z całą pewnością będę musiała skusić się na książkę Eweliny Kluss. Tak też się stało i krótko po jej otrzymaniu od razu zabrałam się za jej lekturę. Dodatkowym motorem napędowym był fakt, że dawno nie czytałam nic z tego gatunku i chciałam zobaczyć co autorowi udało się stworzyć. Zaręczam, że na nudę nie można narzekać, a sensacja jest tutaj na pierwszym planie.

Lucyna miała wybrać się na urlop z mężem oraz dwoma synami. Mężczyzna jednak pokrzyżował jej wakacyjne plany swoim pozostaniem w kraju. Bohaterka wybrała się jednak na Filipiny razem z nastolatkiem i kilkuletnim synem. Już wkrótce miała przekonać się o tym, czy była to dobra decyzja. Podczas siły zjawisk atmosferycznych człowiek jest bez szans. To właśnie wtedy doszło do zaginięcia nastoletniego syna Lucyny.

Zawsze jestem chętna na zapoznanie się z ciekawą pozycją z każdego gatunku. Wychodzę z założenia, że nie ma sensu zamykać się tylko na jeden gatunek, gdy można czytać je na przemian. ,,Ratuj mnie" Eweliny Kluss to jedno z obszerniejszych wydań, na lekturę którego należy poświęcić odpowiednią ilość czasu. W żadnym wypadku nie będzie on jednak straconym, gdyż autorka stworzyła wydanie, od którego nie sposób się oderwać.

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję Novae Res. 

5 komentarzy:

 1. Na pewno jest się czym zainteresować, chętnie się skuszę.

  OdpowiedzUsuń
 2. Lubię, gdy od książki nie można się oderwać. Fabuła brzmi interesująco.

  OdpowiedzUsuń
 3. Uwielbiam wciągające książki :)
  Ta brzmi ciekawie :)

  OdpowiedzUsuń
 4. hmmmm ... ciekawe jaki był ciąg dalszy tej książki.

  OdpowiedzUsuń
 5. Swobodnie żongluję gatunkami literackimi, zabieram się za te tytuły, na które w danym momencie mam chęć, ciekawa jestem niemal wszystkich, z wyjątkiem romansów i erotyków. ;) Izabela

  OdpowiedzUsuń