Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

piątek, 30 września 2022

,,Any Border.Tom II" Gabriela L. Orione

 ,,Any Border.Tom II", którą napisała Gabriela L. Orione jest świetnym drugim tomem tej serii.


Uwielbiam książki kobiece z nutką erotyzmu, dlatego bardzo chętnie korzystając z wolnego dnia skusiłam się na lekturę ,,Any Border". Tytułowa bohaterka to kobieta przedsiębiorcza, która żadnej pracy się nie boi. Choć ma dopiero 27 lat świetnie ogarnia przy pomocy mamy opiekę nad 5-letnimi bliźniakami Alkiem i Nikodemem. Zawodowo zaś zajmuje się organizacją modelek na pokazy mody w różnych zakątkach mapy. Tym razem przybywa do Mediolanu, gdzie spóźniona na samolot do Warszawy poznaje magnetyzującego wzrokiem mężczyznę. Giorgio Caruso jest w wieku jej ojca, jednak nie przeszkadza im to, by zapoznać się bliżej. Znacznie bliżej. Taki był początek pierwszego tomu tej serii. Co było dalej? 

Anastazja otworzyła swoje serce przed Giorgiem i dzięki niej Włoch postanowił uwolnić się od rodzinnych stereotypów. Na pewno niemały wpływ na podjęcie tej ostatecznej decyzji mogło mieć pojawienie się dziecka. Jedno małżeństwo Anastazji już wcześniej zakończyło się klęską, a jak miało to mieć miejsce w przypadku związku z Giorgiem? Gabriela L. Orione w tym wydaniu ponownie zabiera odbiorcę w niesamowitą podróż romansowo-erotyczną i pokazuje, czy zmiany za każdym razem muszą oznaczać coś złego?

,,Any Border. Tom II" to świetna kontynuacja kolejnego cyklu tej autorki. Świadoma siebie i swojego ciała bohaterka. Nieco pogubiony mężczyzna żyjący w świecie idealnej rodziny, która istnieje raz w roku w czasie rodzinnego zjazdu. Nie akceptuje wyboru miłosnego syna, chciałby zostać już dziadkiem gromady dzieci. Bardzo miło spędziłam czas z tą lekturą. Cieszę się, że na kontynuację pierwszej części odbiorcy nie musieli czekać zbyt długo. W oczekiwaniu polecam także inną serię Gabrieli L. Orione. Mowa o ,,Wodząc na pokuszenie". Też jestem bardzo zadowolona z tej lektury. Wszystkie do tej pory poznane przeze mnie książki Gabrieli L. Orione wywarły na mnie bardzo duże wrażenie.

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję Wydawnictwu Novae Res.


6 komentarzy:

 1. Nie czytałam pierwszej części, ale fabuła mnie zaciekawiła, więc muszę nadrobić zaległości.

  OdpowiedzUsuń
 2. Dużo ważnych tematów porusza autorka w swojej książce. Na pewno to emocjonująca lektura.

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie, kompletnie nie moj klimat,ale wiem,ze wciaz są spore grupy ludzi,którzy lubią tego typu powiesci :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Dobrze, że ten tom też jest ciekawy.

  OdpowiedzUsuń
 5. To dobrze, że lektura drugiego tomu Cię nie zawiodła. Nie ma jak nietrafiona książka.

  OdpowiedzUsuń