Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

sobota, 14 stycznia 2023

,,Inne stany świadomości" Natalia Szymańczyk

 ,,Inne stany świadomości" Natalii Szymańczyk to jedna z nowości na polskim rynku. 


,,Inne stany świadomości" Natalii Szymańczyk to jedna z polskich nowości, na którą warto jest zwrócić uwagę w wolnym czasie. Na pewno wzrok przyciąga już niesztampowa okładka tej powieści. Po zapoznaniu się z jej krótkim opisem byłam przekonana, że okaże się jedną z lektur, która okaże się dla mnie zadowalająca pod względem poruszanej treści. O czym opowiada publikacja ,,Inne stany świadomości" Natalii Szymańczyk?

Praca w agenci PR i studia doktoranckie w przypadku głównej bohaterki były normą. Kobieta uważała, że dobrze jest znaleźć sobie różne sposoby na wypełnienie wolnego czasu. Amelia nie wyobrażała sobie mieć samotnych wieczorów spędzanych w swoich czterech ścianach. Podczas jednej z imprez Amelii udało się poznać Teofila, który był tym mężczyzną, na którym prawdopodobnie miała się zawieść. Czy jednak zrezygnowała z tej znajomości, gdy miło mogła spędzić czas w jego towarzystwie?

Niewątpliwie ,,Inne stany świadomości" Natalii Szymańczyk są napisane bardzo przystępnym językiem, dzięki czemu z całością można zapoznać się całkiem sprawnie. Także w związku z poruszaną tematyką samotności i specjalnego wypełniania sobie czasu warto jest zastanowić się nad tym, czy takie zachowanie faktycznie powinno być normą i czy powodem do wstydu jest działanie w taki sposób, by wieczorów nie trzeba było spędzać samotnie bez żadnych zadań w swoich czterech ścianach. 

Wpis powstał w ramach współpracy z wydawnictwem Muza.

11 komentarzy:

 1. Bardzo zainteresowała mnie ta książka. Ostatnio zauważyłam, że taka szata graficzna książek jest bardzo popularna. Nieszczególnie trafia ona w mój gust, ale dla treści mogłabym po nią sięgnąć.

  OdpowiedzUsuń
 2. czuję, że niestety chyba z tą książką nie byłoby mi całkiem po drodze niestety. Kinga

  OdpowiedzUsuń
 3. Na pewno znajdzie się sporo osób chcących zapoznać się z tą lekturą.

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo mnie zaciekawiłaś tym opisem i chętnie przeczytam tą książkę.

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja chyba raczej jednak nie sięgam po tego typu książki :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Książka wydaje się ciekawa, jednak ja sięgam po inne powieści :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Myślę, że moglabym poświęcić jej czas. Zapowiada się całkiem ciekawie

  OdpowiedzUsuń
 8. Jeśli tylko będę miała okazję to przeczytam, jak najbardziej. :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Zapowiada się bardzo ciekawie...🙂

  OdpowiedzUsuń
 10. Brzmi ciekawie. Zapisuję sobie na później.

  OdpowiedzUsuń
 11. Rzadko czytam książki polskich autorów, ale ta prezentuje się dość zachęcająco. Myślę, że mogłabym po nią sięgnąć. :) Dziękuję za te polecenie i recenzję. Lubię temat samotności poruszany w książkach. Poszerza on perspektywę i oddziałuje na empatię.

  OdpowiedzUsuń