Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

piątek, 3 lutego 2023

,,Życie pełne niespodzianek" Sandra Hendrys

 ,,Życie pełne niespodzianek" Sandry Hendrys to kolejna nowość wydawnictwa Novae Res. 

Wydawnictwo Novae Res znane jest z tego, iż wydaje bardzo dużo książek polskich debiutantów. Jest to więc doskonała okazja, by udało się poznać nowe tytuły i dodatkowo mieć na uwadze to, iż można wspierać i promować rodzimych twórców. ,,Życie pełne niespodzianek" Sandry Hendrys zainteresowało mnie swoją fabułą i z tego powodu postanowiłam skusić się na tę lekturę. W związku z tym, iż nie jest bardzo obszerna, nie ma problemu z zapoznaniem się z nią w wolny wieczór. 

Choć nie wiadomo, w jakim stopniu nie chciałoby się zaplanować swojego życia to i tak za każdym razem trzeba być przygotowanym na nagłe i niespodziewane zwroty akcji. W takiej sytuacji znalazła się właśnie główna bohaterka wydania  ,,Życie pełne niespodzianek" Sandry Hendrys. Nikola swój czas poświęcała pracy, nie planowała mieć męża ani dzieci. Życie jednak przygotowało dla niej zupełnie inne nowości, niż mogłaby tego oczekiwać.
 
,,Życie pełne niespodzianek" Sandry Hendrys to pozycja, która jest bardzo życiowa i z tego też powodu sporo odbiorców na pewno odnajdzie w niej cząstkę siebie. Cieszę się, że miałam okazję zapoznać się z tą lekturą, gdyż jest naprawdę bardzo dobrym pomysłem na spędzenie wolnego czasu. Uważam, że warto sięgać po twórczość rodzimych autorów i  ,,Życie pełne niespodzianek" Sandry Hendrys jest jednym z takich wydań.


Wpis powstał w ramach współpracy z Novae Res.

8 komentarzy:

 1. Sobie życiowe i autentyczne historie w książkach, więc to coś dla mnie.

  OdpowiedzUsuń
 2. To naprawdę ciekawa lektura.

  OdpowiedzUsuń
 3. Lubię takie życiowe historie, nawet myślałam o tym tytule, ale mam stos nieprzeczytanych, które mają pierwszeństwo.

  OdpowiedzUsuń
 4. Lubię czasem sięgnąć po taką propozycję. Bliska moim problemom ale z dobrym przesłaniem,

  OdpowiedzUsuń
 5. Życiowe historie trochę nas przybliżają do tego co może się wydarzyć, a może nawet wydarzyło się w naszym życiu. Lubię takie książki, więc to propozycja dla mnie :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Lubie od czasu do czasu sięgnąć po takie historie, ale nie za często. Kinga

  OdpowiedzUsuń
 7. Lubię czasami sięgnąć po taką książkę :) Czasem trzeba coś właśnie w tym stylu :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Zapisuję, bardzo mnie zaciekawiłaś tą recenzją, a nie słyszałam wcześniej o tej książce!

  OdpowiedzUsuń