Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

sobota, 4 lutego 2023

,,Status: Kochanka" Sylwia Apert

 ,,Status: Kochanka" Sylwii Apert zainteresowała mnie swoją fabułą i postanowiłam skusić się na tę lekturę. 

Zawsze chętnie sięgam po książki, w których przeszłość odgrywa bardzo ważną rolę. To właśnie dzięki niej życie bohaterów wygląda w konkretny sposób. To co wcześniej wydarzyło się w ich życiu ukształtowało ich sposób myślenia i z tego też względu zawsze lepiej można poznać poszczególne postacie. ,,Status: Kochanka" Sylwii Apert to jedno z tych wydań, z którymi postanowiłam zapoznać się w ostatnim czasie.  Z całą pewnością nie można uznać go za stracony.

Kasia, główna bohaterka wydania ,,Status: Kochanka" Sylwii Apert dawniej była dziewczyną na telefon. Ten okres jednak juz skończył sie w jej życiu i miała nadzieję, że jej obecny bogaty partner nie dowie się o tym, co miało miejsce wcześniej. Pojawienie się w życiu Kasi jej dawnego mężczyzny może jednak zupełnie zmienić jej pobożne życzenia, tym bardziej, że to on w dalszym ciągu będzie miał nadzieję na odnowienie relacji łączących go z Kasią. Czy prawdziwa miłość zważa jednak na to co było kiedyś?

,,Status: Kochanka" Sylwii Apert to pozycja z gatunku romansu, którą można przeczytać naprawdę sprawnie. Jest to literatura typowo rozrywkowa i jeśli podejdzie się do niej z takim nastawieniem to naprawdę bardzo miło można spędzić czas z taką publikacją. Atutem są oznaczane strony ze scenami seksu. Nie zabrakło także wielu niedopowiedzeń, więc na pewno można mieć nadzieję związaną z powstaniem drugiego tomu.


Wpis powstał w ramach współpracy z Novae Res.

9 komentarzy:

 1. To chyba nie do końca dla mnie lektura.

  OdpowiedzUsuń
 2. Raczej będę polecać ją dalej.

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie mówię jej nie, ale chwilowo mam co czytać i to takie tytuły na już.

  OdpowiedzUsuń
 4. Nigdy nie spotkałam się z tą ksiażką. Jednak recenzja mi się podoba i chętnie bym po nią sięgnęła.

  OdpowiedzUsuń
 5. Bardzo fajna recenzja, ja nie przepadam za takimi książkami. Jednak od czasu do czasu przeczytam, aby oderwać się od mrocznego świata zabójstw.

  OdpowiedzUsuń
 6. jeszcze nie miałam okazji spotkać się z ta książka ale sama tematyka mogłaby mi się spodobać
  dyedblonde

  OdpowiedzUsuń
 7. Kurczę jak ja dawno nie czytałam żadnego romansu, erotyka. No nic...jakoś nic mnie na tyle nie zaciekawiło...muszę coś sobie znaleźć. Kinga

  OdpowiedzUsuń
 8. Nie jestem fanką tego typu książek :) Ale wiem, że są na topie wśród kobiet :))

  OdpowiedzUsuń
 9. Takie książki to idealnie oderwanie od dnia codziennego, przynajmniej dla mnie!

  OdpowiedzUsuń