Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

piątek, 31 marca 2023

,,Biali i czarni. Inni czy podobni?" Jerzy Gilarowski

 ,,Biali i czarni. Inni czy podobni?" Jerzego Gilarowskiego to naprawdę świetna propozycja. 


Z racji tego, że pandemii znacznie utrudniła mi podróżowanie nie tylko po kraju, ale również za granicę postanowiłam nie narażać zdrowia podczas planowania takich wycieczek. Z tego też powodu możliwość odwiedzenia zagranicznych miast na żywo znacznie przesunęła się w czasie. Nie ma jednak żadnych przeciwwskazań odnośnie tego, by w podróż móc wybrać się na kartach kolejnych powieści. Tak też postanowiłam zrobić i mój wzrok padł na wydanie ,,Biali i czarni. Inni czy podobni?" Jerzego Gilarowskiego.

Jestem przekonana, że zawsze warto jest poszerzać swoje podróżnicze horyzonty. Nie trzeba jednak wybierać się w żadną prawdziwą podróż, by móc dowiedzieć się więcej o danym kraju. Niewątpliwie bardzo dobrą propozycją skierowaną do odbiorców są ,,Biali i czarni. Inni czy podobni?" Jerzego Gilarowskiego.

Zapoznawanie się z literaturą podróżniczą jest genialną okazją do tego, by móc dowiedzieć się więcej o kraju, który znajduje się w kręgu zainteresowań konkretnej osoby lub też takim do którego chce się wybrać w ciągu najbliższych lat. W ,,Biali i czarni. Inni czy podobni?" Jerzego Gilarowskiego autor skupia się na Afryce. Lektura porusza wiele interesujących wątków, a dodatkowo nie jest szczególnie obszerna.


Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję wydawnictwu Novae Res.

3 komentarze:

  1. Nie czytam zbyt często literatury podróżniczej, ale kiedy już skuszę się na taką książkę, to zawsze jest to świetna lektura.

    OdpowiedzUsuń
  2. To niewątpliwie ciekawa propozycja.

    OdpowiedzUsuń