Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

sobota, 1 kwietnia 2023

,,Przypowieść o pięknej miłości" Elżbieta Antoniewicz

 ,,Przypowieść o pięknej miłości" Elżbiety Antoniewicz jest wydawniczą nowością. Bez względu na to, jak bardzo chciałoby się poznać kolejne literackie wydania, doba każdej osoby niesamowicie nie chce się rozciągnąć. Na szczęście pojawiają się takie wydania polskich twórców, które szczególnie warto mieć na uwadze. Jednym z nich bez wątpienia jest ,,Przypowieść o pięknej miłości" Elżbiety Antoniewicz. To lektura, z którą miałam okazję ostatnio się zapoznać i nie żałuję tego, że postanowiłam poświęcić na nią swój wolny czas.

Choć nie ocenia się książki po okładce, w przypadku tej lektury to właśnie ona skłoniła mnie do tego bym spojrzała, o czym będzie ta publikacja. ,,Przypowieść o pięknej miłości" Elżbiety Antoniewicz skupia się na życiu Gabrysi, która dla nowopoznanego górala postanowiła przewartościować swoje życie, jak również zmienić miejsce swojego zamieszkania. Kobieta miała jednak przekonać się o tym, że nie w każdym przypadku miłość mogła być idealna.

,,Przypowieść o pięknej miłości" Elżbiety Antoniewicz osadzona jest w czasach pandemii koronawirusa, co niekoniecznie każdemu musi odpowiadać. Polska autorka skupia się jednak przede wszystkim na ukazaniu różnych barw miłości oraz chęci zawalczenia o to uczucie. W codziennym zabieganiu nie można zapominać jednak także o trosce o samego siebie. Zapoznanie się z tą czytelniczą propozycją niewątpliwie będzie dobrym wyborem. 

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję wydawnictwu Novae Res.

6 komentarzy:

 1. Raczej nie sięgnę po tę książkę :) Zdecydowanie wolę inne :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Mimo że nie jest to mój gatunek literacki, uważam, że brzmi całkiem ciekawie.

  OdpowiedzUsuń
 3. Pewnie jq nie siegne po ta ksiazke ale na pewno znajdzie spore grono odbiorców:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo chętnie przeczytam! Miłość w czasach pandemii i walka o nią jest zdecydowanie w moich gustach czytelniczych.

  OdpowiedzUsuń
 5. Na pewno jest się czym zainteresować w wolnym czasie.

  OdpowiedzUsuń
 6. Książka ,po którą nie sięgnę. Romanse mnie zupełnie nie interesują.

  OdpowiedzUsuń