Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

piątek, 12 maja 2023

,,Przenikanie" Adam Janus

,,Przenikanie" Adama Janusa jest rozliczeniem się z własną przeszłością. 


Nie wszystkie książki w czytelniczym planie dnia muszą okazać się łatwe i przyjemne w odbiorze. Do tej kategorii na pewno zalicza się także ,,Przenikanie" Adama Janusa. Jest to trudna i wywołująca wiele emocji książka z tego względu, że autor postanowił stworzyć postać bohatera, którego zadaniem było rozliczenie się z własną przeszłością. To dobra okazja do tego, by móc zapoznać się z tą propozycją. 

,,Przenikanie" Adama Janusa skupia się na pokazaniu, czy rozliczenie się z własną przeszłością jest w ogóle możliwe. W tym wydaniu odbiorca ma szansę zapoznać się z historią bohatera, który obecnie był rozżalony tym, że wspólnota mieszkańców wsi staje się coraz gorsza. Dodatkowo czytelnik ma okazję poznać chłopca, któremu przyszło żyć w czasach przedwojennych.

Nie sposób nie zwrócić uwagi na to, że ,,Przenikanie" Adama Janusa jest trudną lekturą, która wywołuje wiele emocji. Dodatkowo jest to obszerne wydanie, więc na zapoznanie się z nim należy zarezerwować sobie odpowiednią ilość czasu. Ja nie żałuję, że właśnie tak postanowiłam zrobić, gdyż ,,Przenikanie" Adama Janusa wywarło na mnie spore wrażenie. 

Wpis powstał w ramach współpracy z Wydawnictwem Novae Res.

 


 

2 komentarze: