Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

sobota, 13 maja 2023

,,Destabilizacja" Szymon Zamożniak

 ,,Destabilizacja" Szymona Zamożniaka jest naprawdę interesującym wydaniem. 


,,Destabilizacja" Szymona Zamożniaka jest kolejną z nowości wydawniczych, na którą warto zwrócić uwagę w wolnym czasie. Ja tak postanowiłam zrobić i nie żałuję podjętej przeze mnie decyzji. Jest to debiut autora, więc tym bardziej warto zapoznać się właśnie z tym sensacyjnym kryminałem. Już od samego początku nie można narzekać na literacką nudę i monotonię, co okazuje się niezwykle ważne w powieściach z tego gatunku.

Płock po raz pierwszy na żywo miałam okazję zobaczyć w zeszłym roku. Z tego też względu przyjemnie było przenieść się w świat płockiej rafinerii, w której miał miejsce wybuch. Dość szybko udało się wytypować sprawców, jednak czy możliwe było to, by to faktycznie oni byli odpowiedzialni za dokonanie tego wybuchu? Świadkowie zaczynali ginąć, a agent ABW Rafał Jackiewicz postanowił dowiedzieć się prawdy i nie dał się zwieść pozorom.

Lubię spędzać czas z wydaniami, w których sporo się dzieje. ,,Destabilizacja" Szymona Zamożniaka z całą pewnością także zalicza się do tego grona. Jest to doskonała propozycja skierowana do wszystkich osób, które lubią powieści z nieoczekiwanymi komplikacjami i zwrotami akcji. Tak świetny debiut polskiego twórcy z całą pewnością zasługuje na to, by poświęcić na niego swój wolny czytelniczy czas, gdyż książka jest tego warta.

Wpis powstał w ramach współpracy z Wydawnictwem Novae Res.

2 komentarze:

  1. Dziękuję za polecenie tego tytułu.

    OdpowiedzUsuń
  2. O to coś dla mnie, lubię takie książki. Chętnie poszukam w bibliotece

    OdpowiedzUsuń