Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

wtorek, 23 maja 2023

,,Dodo i smocze miasto" Ewelina Mazurek

 ,,Dodo i smocze miasto" Eweliny Mazurek to książka z literatury dziecięcej. 

Literatura dziecięca może mieć wiele odcieni i z tego też powodu dobrze jest mieć na uwadze wydania, które są interesujące nie tylko w przypadku najmłodszych odbiorców, ale również dorosłych. Do tego grona zdecydowanie można zaliczyć wydanie ,,Dodo i smocze miasto" Eweliny Mazurek, które nie jest bardzo wyczerpujące pod względem poruszanej treści, a jednocześnie autorka w tej książce dla młodego czytelnika porusza sporo ważnych zagadnień.

,,Dodo i smocze miasto" Eweliny Mazurek ma sto kilkadziesiąt stron. Całość czyta się naprawdę sprawnie i opiera się na narodzinach dodo. Następnie wybrał się on do krainy smoków. W tym wydaniu autorka porusza zagadnienia związane z emocjami, uczuciami, postępowaniem na co dzień i tym, jak to wygląda nie tylko w ludzkim świecie. Wewnątrz są ilustracje, jest kilka kolorowych, jednak większość tylko z konturami. Nie brakuje także pustych kartek do wypełnienia ich przez dziecko.

Uważam, że dobrze jest sięgać również po dziecięcej wydania. W związku z ich różnorodnością można mieć pewność związaną z tym, iż uda zapoznać się z tymi, które poruszają ważne tematy. Dodatkową zaletą bajki ,,Dodo i smocze miasto" Eweliny Mazurek jest to, że bohaterami są również smoki. Obecność zwierząt i innych istot w fabule dodatkowo zachęca młodszych odbiorców do zapoznawania się z konkretnym wydaniem.

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję wydawnictwu Novae Res.


2 komentarze:

  1. Książka ma naprawdę ważne przesłanie.

    OdpowiedzUsuń
  2. Słyszałam o tej pozycji i naprawdę jestem zainteresowana

    OdpowiedzUsuń