Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

środa, 31 maja 2023

,,Korzenie Lilii" Piotr Moskała

,,Korzenie Lilii", które napisał Piotr Moskała to powieść fantastyczna.

Bez wątpienia na polskim rynku wydawniczym można znaleźć bardzo dużo książek z danego gatunku, które zostały napisane zarówno przez twórców polskich, jak i zagranicznych. Nie ma problemu z tym, by udało się poczytać coś z danej tematyki. O wiele trudniej pisarzom jednak przychodzi nowatorski pomysł na fabułę. ,,Korzenie Lilii", które napisał Piotr Moskała to jedno z ciekawych wydań, które zainteresowało mnie w ostatnim czasie.  

W tym wydaniu odbiorca ma okazję przenieść się do 2029 roku, kiedy Polska wygląda już zupełnie inaczej. Jest to historia, w której na terenie naszego kraju działały już niemieckie i rosyjskie służby wywiadowcze. Tymczasem jeden z bohaterów czekał na Sylwestra, gdyż chciał przystąpić do tajnej organizacji. Czy miało mu się to udać? 

,,Korzenie Lilii", które napisał Piotr Moskała, jest bardzo ciekawą książką. Oprócz tego jest to całkiem obszerne wydanie. Początkowo czytałam ją nieco wolno, ale z kolejnymi stronami moja chęć dowiedzenia się tego, co będzie dalej stawała się coraz większa. W związku z tym, iż jest to młodzieżowa fantastyka, w powieści nie mogło być inaczej. Jeżeli szukasz lektury z gatunku fantastyki na wysokim poziomie to to wydanie będzie dla Ciebie idealne.


Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję wydawnictwu Novae Res.

3 komentarze: