Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

czwartek, 1 czerwca 2023

,,Z deszczu pod rynnę" Anna Niepokulczycka

,,Z deszczu pod rynnę" Anny Niepokulczyckiej to ciekawe wydanie. 

Zapoznawanie się z pamiętnikami, biografiami oraz autobiografiami uważam za bardzo dobry pomysł na spędzenie wolnego czasu. Z tego też względu w moim czytelniczym planie znalazło się także ,,Z deszczu pod rynnę" Anny Niepokulczyckiej, gdyż to naprawdę ciekawe wydanie. To jedna z takich lektur, z którymi miałam okazję zapoznać się w ostatnim czasie. Cieszę się, że postanowiłam skusić się na tę lekturę, gdyż autorka ma naprawdę ciekawe historie odnośnie do ludzi, którzy w różnych celach postanowili wyemigrować do Holandii.

,,Z deszczu pod rynnę" Anny Niepokulczyckiej jest napisana w związku z historiami Polaków, którzy w różnych celach postanowili wyemigrować do Holandii. Autorka pokazuje i zwraca uwagę na różne motywacje takiego działania, dzięki czemu czytelnik ma możliwość zapoznania się z różnymi motywacjami. To świetna okazja do tego, by przekonać się, jak wygląda życie na emigracji i dlaczego ludzie się na to decydują. 

Bez wątpienia książka ,,Z deszczu pod rynnę" Anny Niepokulczyckiej jest dobrym rozwiązaniem czytelniczym z tego względu, że jest to obszerna lektura opisująca życie emigrantów. Z tego też względu ważne jest zwrócenie uwagi na to, by móc się z nią zapoznawać w wolne dni. W publikacji nie brakuje spostrzeżeń odnośnie do celów wyjazdowych do Holandii.


Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję wydawnictwu Novae Res.


 

5 komentarzy: