Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

sobota, 3 czerwca 2023

,,Portrety kobiety" Maria Topolska

,,Portrety kobiety" Marii Topolskiej to zbiór wywiadów z kobietami w różnym wieku. 


Wywiady są interesującymi wydaniami z tego względu, że za każdym razem można lepiej poznać nie tylko osobę odpowiadającą, ale także pytającą. To przede wszystkim od tej drugiej zależne jest to, w jakim kierunku Będzie zmierzała daną rozmowa. ,,Portrety kobiety" Marii Topolskiej są jednym z tych zbiorów wywiadów, które okazują się całkiem interesujące dla odbiorców. 

W tej lekturze Maria Topolska przeprowadziła wywiady ze znanymi jej kobietami, jednak bez ujawniania ich personaliów. Książka została podzielona na kilka części w związku z wiekiem pytających. Wszystkie z nich mogły odpowiedzieć na takie same pytania. W książce znajduje się także miejsce, w którym odbiorca lub odbiorczyni mogą zapisać własne odpowiedzi.

Bez wątpienia ,,Portrety kobiety" Marii Topolskiej właśnie dzięki napisaniu ich w formie wywiadu czyta się naprawdę sprawnie. Dokładnie umówione zostały niektóre zagadnienia, a wciąż te same pytania zadawane są osobom w różnym wieku. Myślę, że można skusić się więc na tę lekturę, gdyż czas spędzony z ,,Portretami kobiety" raczej nie będzie straconym. Być może dzięki zapoznaniu się z tą pozycją odbiorca postanowi zainteresować się własnymi przemyśleniami na poszczególne tematy.

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję wydawnictwu Novae Res.


 

3 komentarze: