Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

niedziela, 11 czerwca 2023

,,Słońce w lwie" Wioletta Milewska

,,Słońce w lwie" Wioletty Milewskiej to kolejny tom serii tej autorki.


Niewątpliwie warto jest zwrócić uwagę na to, że świat przez cały czas się zmienia. W bardzo dużym stopniu to własnie ludzkość wymusza te zmiany i nie ma innego powodu niż udać się właśnie do przodu zgodnie z tym nurtem. Nie można w tym wszystkim zapominać jednak o tym, że warto jest mieć czas też dla siebie, wyznaczać kolejne dni z szacunkiem do swojej osoby, nie dawać się wykorzystywać, odradzać i tak dalej. W związku z tym, że powstaje coraz więcej książek na temat tego jak to jest dbać o siebie i zmieniać swoje życie postanowiłam skusić się na ,,Słońce w lwie" Wioletty Milewskiej, która jest obszerną lekturą na wolne dni. 

Bez wątpienia warto jest zwrócić uwagę na lekturę, która niesie ze sobą tak cenne przesłania. Jej głównymi bohaterkami są trzy kobiety: Malwina, Sylwia i Wiktoria, które po latach spędzonych na Mazurach w poprzedniej części w końcu postanowiły zmienić swoje życie. Jak można podejrzewać, niewątpliwie nie powinno być to dla nich łatwą decyzją, jednak czy faktycznie tak było? W tej w dalszym ciągu musiały zmagać się z konkretnymi problemami, jednak ich przyjaźń była bardzo silna.

,,Słońce w lwie" Wioletty Milewskiej to jedno z tych wydań, które ze względu na poruszaną tematykę zmian i dbania o siebie na pewno znajdzie wielu odbiorców. Ze względu na obszerność wydania dobrze jest zaplanować sobie na nią o wiele więcej czasu, gdyż kilka godzin okaże się niewystarczające. Jest to już piąty tom serii tej polskiej pisarki, który niedawno miał premierę na rynku wydawniczym. 

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję wydawnictwu Novae Res.


 

5 komentarzy:

 1. Dziękuję za polecenie tego tytułu.

  OdpowiedzUsuń
 2. Witam serdecznie ♡
  Wspaniała recenzja. Nie znam tego tytułu, ale bardzo chętnie poznam go bliżej :)
  Pozdrawiam cieplutko ♡

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie znałam tej książki, ale nabrałam na nią ochoty

  OdpowiedzUsuń
 4. Chyba musze poznać całą serię. Zaciekawiłam się

  OdpowiedzUsuń