Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

piątek, 2 czerwca 2023

,,Lee Schubienik. Tom II" Aleksandra Konefał

 ,,Lee Schubienik. Tom II" Aleksandry Konefał jest jedną z lektur z gatunku horroru. Czy warto mieć na uwadze ten tytuł?


Bardzo rzadko sięgam po powieści z gatunku horroru, więc z tego też powodu postanowiłam skusić się na wydanie ,,Lee Schubienik" Aleksandry Konefał. Lektura zainteresowała mnie swoją fabułą, więc z tego też powodu postanowiłam zapoznać się właśnie z tą publikacją. Dawno nie czytałam nic z tego gatunku, więc nic nie stało na przeszkodzie temu, bym właśnie w wolnym czasie postanowiła to zmienić. Korzystając więc z dłuższego weekendu i wolnych dni postanowiłam nie zwlekać i czym prędzej skusić się na ,,Lee Schubienik" Aleksandry Konefał. Tym razem miałam okazję zapoznać się z kontynuacją tej lektury.

Główną bohaterką tego wydania została Alicja, córka barona, która do pewnego czasu uczyła się w prywatnej szkole. W pewnym momencie jej ojciec jednak podjął decyzję o tym, że ma z niej zrezygnować i swoją naukę kontynuować na prywatnych lekcjach w domowym zaciszu. O tym mogliśmy przeczytać w pierwszym tomie, a w jaki sposób rozwinęła się fabuła w drugiej części?

,,Lee Schubienik. Tom II" Aleksandry Konefał jest wydaniem, które okazało się naprawdę interesujące pod względem poruszanej treści. Jest to powieść, na którą warto zwrócić uwagę w przypadku chęci zapoznania się z niebanalną propozycją. Z tego też powodu uważam, iż warto skusić się także na publikację ,,Lee Schubienik" Aleksandry Konefał. Dobrze jest także zdawać sobie sprawę z tego, że wydarzenia opisane w tej części stanowią drugi tom serii.

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję wydawnictwu Novae Res.


 

3 komentarze: