Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

wtorek, 8 sierpnia 2023

,,Kusząca propozycja" Małgorzata Kasprzyk

,,Kusząca propozycja" jest rewelacyjną książką.
\

Z tego co można wyczytać w Internecie Małgorzata Kasprzyk napisała już kilkadziesiąt wydań. Do tej pory nie miałam jednak jeszcze okazji zapoznać się z poszczególnymi lekturami. Z tego też względu tym bardziej byłam ciekawa tego, jakie wrażenie wywrze na mnie ,,Kusząca propozycja" Małgorzaty Kasprzyk. Już teraz mogę zdradzić to, że niewątpliwie się nie zawiodłam pod względem poruszanej treści oraz oprawy graficznej.

Bardzo podoba mi się różnorodność gatunkowa. W tym przypadku miałam okazję zapoznać się z historią kobiety, której życie zawodowe do pewnego momentu układało.soe idealnie. Niestety, Emilia musiała przygotować się na niekorzystne dla niej zmiany. Czy możliwe było to, by odnosząca sukces autorka zdecydowała się na zawarcie małżeństwa z rozsądku? Wszystko miało się jeszcze okazać.

Z przyjemnością i z zainteresowaniem zagłębiałam się w kolejne strony tej literackiej przygody. Jest ona napisana w lekkim stylu i spodoba się przede wszystkim dorosłym. Z powodzeniem może jednak zapoznawać się z nią także dojrzały nastoletni odbiorca. ,,Kusząca propozycja" Małgorzaty Kasprzyk jest publikacją, z którą można zapoznać się w wolnym czasie. Niewątpliwie nie będzie można uznać go za stracony.  
 


Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję wydawnictwu.


 

5 komentarzy:

 1. Będę miała na uwadze tę książkę.

  OdpowiedzUsuń
 2. Takie książki lubię. Z chęcią bym przeczytała tą powieść

  OdpowiedzUsuń
 3. Niestety, zupełnie nie moje klimaty :( Natomiast polecę książkę mamie. Ona takie uwielbia!

  OdpowiedzUsuń
 4. Na pewno jest się czym zainteresować.

  OdpowiedzUsuń