Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

poniedziałek, 7 sierpnia 2023

,,Lata miłości" Anna Florescu

 ,,Lata miłości" to naprawdę ciekawa literatura.Nie przypominam sobie tego, bym w ciągu ostatnich lat miała okazję zapoznać się z historią z okresu hipisów i Dzieci Kwiatów. Dodatkowo co jakiś czas lubię sprawdzić, co za ciekawe książki zostały wydane nakładem danego wydawnictwa. W ostatnim czasie mój wzrok padł na wydanie ,,Lata miłości" Anny Florescu. Książka ma nietypową dla mnie tematykę, więc dlatego tym bardziej z olbrzymim zainteresowaniem sięgnęłam po ten utwór.

Bohater ma okazję przenieść się do 1967 r. Celeste miała odczucie, że jest wolna, może realizować swoje pasje i nie zajmować się przyziemnymi rzeczami. Pomocą w tym zakresie okazywały się używki oraz towarzystwo, od których nie stroniła. To, co miłe i przyjemne, jednak stosunkowo szybko się kończy. Po latach bohaterką była zmuszona do poniesienia konsekwencji swoich czynów.

,,Lata miłości" Anny Florescu to lektura, która napisana w lekkim stylu jednocześnie skupia się na wydarzeniach mających także duży wpływ na życie Celeste. Autorka zadbała o to, by książka była stosunkowo nieszablonowa pod względem poruszanej treści i z pewnością udało jej się to osiągnąć. 

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję wydawnictwu.

4 komentarze: