Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

środa, 9 sierpnia 2023

,,Superpowerless" Victoria Ka

,,Superpowerless" to ciekawa lektura.


,,Superpowerless" Victorii Ka zainteresowała mnie swoją tematyką i postanowiłam skusić się na taką publikacją. Gdy tylko nadarzyła się okazja by się z nią zapoznać w wolny wieczór od razu postanowiłam to zrobić. Bardzo podoba mi się ta propozycja i miło spędziłam z nią czas. Jest przeznaczona głównie dla dorosłych odbiorców, którzy szukają lektury do pochłonięcia w jeden wieczór.

Mieszkańcy luksusowego apartamentu już wcześniej mieli przed sobą tajemnice. W momencie, gdy wprowadziła się do nich dodatkowa osoba, można było przypuszczać, że nie wszystkie sekrety nadal będą niewiedzą dla innych odbiorców. Czy faktycznie tak się stało? Co zmieniło wprowadzenie się nowej osoby?

,,Superpowerless" Victorii Ka to pozycja z ciekawą i ważną treścią. Jest to wciągająca lektura i na pewno znajdzie swoich odbiorców. Mam nadzieję, że o tej autorce jeszcze nieraz usłyszymy w bardzo pozytywnym kontekście. Książka pokazuje konkretne wartości i nie brakuje w niej także ważnych momentów. Jest to jedna z tych książek, które mogą być ciekawą lekturą na jedno dłuższe czytanie.

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję wydawnictwu.

 

2 komentarze:

  1. Chętnie bym przeczytała. Zapowiada się całkiem, całkiem

    OdpowiedzUsuń
  2. Podoba mi się ta propozycja.

    OdpowiedzUsuń