Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

niedziela, 6 sierpnia 2023

,,Ścieżki Eyth. Śmierć nas poprowadzi" Michał Kozłowski

 ,,Ścieżki Eyth. Śmierć nas poprowadzi" to literatura z gatunku fantastyki.


Przeniesienie się do magicznego świata, gdzie istoty fantastyczne odgrywają dużą rolę, powinno mi się spodobać. Z tego też względu postanowiłam zapoznać się z historią elfki i innych bohaterów. Mowa o powieści ,,Ścieżki Eyth. Śmierć nas poprowadzi" Michała Kozłowskiego, która stanowi pierwszy tom serii. Mam nadzieję, że na jego kontynuację nie przyjdzie nam zbyt długo czekać. Na razie cieszę się, że dane było mi zapoznać się z tą propozycją. 

W wydaniu ,,Ścieżki Eyth. Śmierć nas poprowadzi" Michała Kozłowskiego Na okładkach znajdują się mapki. Jest to doskonała sposobność do tego, by już na bieżąco można było podglądać w którym miejscu toczy się akcja. Główną bohaterką jest elfka, która z innymi bohaterami wybrała się w podróż. Na początku nic nie było pewne, czy okaże się ona pełna niebezpiecznych sytuacji.

,,Ścieżki Eyth. Śmierć nas poprowadzi" Michała Kozłowskiego to pierwszy tom serii polskiego autora, z którym chciałam zapoznać się od dłuższego czasu. Od czasu do czasu lubię zapoznawać się z kolejnymi interesującymi wydaniami z tego gatunku. W przypadku tego miałam dobre przeczucie, że się nie zawiodę i tak też się stało.  


Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję wydawnictwu.


2 komentarze: